O mnie

O mnie

Cześć z tej strony Dominika.

Choć moja przygoda z „prowadzeniem” innych w świat Gimnastyki jest dość krótka, to sama moja przygoda z „ruchem” to już pięknych kilka lat. A obserwowałam, inspirowałam i uczyłam się od najlepszych. Trening Naturalny i Outsiders Athletes to dwa główne podmioty dzięki, którym jestem teraz w tym miejscu.
Sama od zawsze czułam potrzebę pomagania innym, wspierania i walczenia „ze złem” tego świata. Kiedy poznałam Słowiańską, wiedziałam, że to coś dla mnie.

Chcę aby na nowo kobiety mogły bardziej sobie ufać, pokochać siebie. Nie tylko jako „ja sama” ale też jako grupa, krąg, który kiedyś kobiety tworzyły, aby się wspierać, duchowo i cieleśnie.
Brakuje na świecie tej siostrzanej, pięknej energii, która ma moc uzdrawiania.

Inspiruje mnie kobieca psychika, to jaką mamy moc leczenia ciała, ale też sytuacji, miejsc.
Gimnastyka pozwala uwolnić tą siłę, którą każda z nas nosi w sobie.

Choć przede mną samą jeszcze długa droga w samopoznanie, to już teraz chcę podzielić się z Wami tym pięknym systemem, który dzięki jego pochodzeniu tak mocno oddziałuje na nasze ciało i duszę.

Obecnie większość mojego czasu pochłania najważniejsza rola mojego życia – bycie mamą 2-letniego cudownego chłopca, ale równie mocno staram się poświęcać Gimnastyce, prowadząc regularne zajęcia w Zagłębiu Dąbrowskim oraz na Śląsku gdzie mieszkam.

Mam nadzieję, że będziecie chciały razem ze mną poznawać lepiej swą kobiecą naturę.